První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha
Úvod Naše srazy Jiné srazy Aktuality Kontakty Odkazy Fotogalerie Chat Kronika
Úvod
Naše srazy
Jiné srazy
Aktuality
Kontakty
Odkazy
Fotogalerie
Chat
Kronika

Intensys-cz
Pro volnou chvilku

Na prochazce videl Pepicek kone se ztoporenym udem a ptal se ucitelky, co to ma
to zvire pod briskem.
"Ale to nic neni, toho si nevsimej."
Pepicek se uznale podival na ucitelku a znalecky doplnil:
"No, to bych chtel vedet, na jakeho jste zvykla vy!"
Anketa
Miniaplikace
Počasí
počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

Reklama
Zde může být upoutávka třeba na Vás, Vaše www a pod. ...

"Jarní sraz 2007"

8.6.2007 – 10.6.2007 v areálu autokempu OSTENDE. (Záloha na osobu činí 250,- Kč a je splatná u Pepy Miléře na schůzi nebo v Intensysu.)

ATC Ostende leží na okraji města Plzně, přímo na břehu Velkého boleveckého rybníka, obklopen lesy. V ATC jsou ideální podmínky pro odpočinek, koupání a rybaření, je také vhodný pro rodiny s dětmi. Hostům je zde k dispozici restaurace s terasou, hřiště na volejbal a půjčování lodiček. Ubytování nabízíme v účelně zařízených 2, 3 a 4 lůžkových chatkách a dále bungalovech / pro 4 - 5 osob / s koupelnou a WC. Některé chatky jsou vybaveny lednicí. Centrální sociální zařízení (umývárny s teplou vodou, sprchy, WC), kuchyňka a prádelna se nacházejí ve zděných budovách v těsné blízkosti chatek. V areálu je dostatek prostoru i pro stany a karavany s možností výběru místa vč. 50ti elektrických přípojek (220 V). Vzdálenost od historického centra města je cca 20 min. MHD.

foto foto
foto
Podrobnosti k ubytování

CHATKY AUTOCAMP OSTENDE
 1. 24 chatek (2 lůžka) - chatka je rozdělena na 4 díly, u každé je verandička, vlastní vchod - cena 180,- za lůžko
 2. 5 chatek (3 lůžka) - cena 180,- za lůžko
 3. 4 chatky (4 lůžka) - cena 180,- za lůžko
 4. 5 chatek (2+2 lůžka) - v chatce je obýváček + 2 pokoje po 2 lůžkách - cena 200,- za lůžko
 5. 6 chatek (4 lůžka) - v přízemí obývák, v patře lůžka - cena 200,- za lůžko
 6. 5 bungalovů - 4 lůžka, WC, sprcha, komplet vybavená - cena 1300,- za noc Lednice – 50,-Kč Auto – 60,-Kč

Kdo chcete zajistit ubytování, dejte do 18.5.2007 vědět na e-mail simekjosef@seznam.cz, nebo SMS na tel. 603 427 337 jakou a kolik vás bude.

A tady máte plánek, kudy se tam jede:
foto

 • na velké světlené křižovatce u BAUMAXU odbočit vpravo
 • hned na další křižovatce odbočit vlevo pod viadukt
 • dále jet pořád po hlavní
 • na konci Boleveckého rybníka odbočit vpravo
 • po pravé straně AUTOCAMP OSTENDE
 

"Jarní sraz 2007" - I.

slovem a obrazem

Krásný den, všechny Vás srdečně zdravím a píši Vám pár řádek z jarního srazu.

Jarní sraz se tentokrát konal v netradičním termínu, tedy již o víkendu 9. až 11. června, tentokrát v autokempu Ostende u Plzně. Jako vždy jsme vyrazili již kolem poledního, abychom byli co nejdříve na místě. Cesta v tom hrozném vedru byla docela úmorná, ale výsledek stál za to. Kemp byl fakt úžasný, chatičky v pohodě, voda na koupání před chatkou, les, stromy, voda, prostě idylka. Ubytovali jsme se v dvoulůžkových chatkách a očekávali příjezd dalších účastníků srazu. Ačkoli se nám sraz křížil se srazem CX-ářů, přesto jsme se pomalu, ale přece sjížděli, jako vždy do pozdních večerních hodin.

Ihned po příjezdu jsme dostali plán na celý víkend. Chlapi hned po přečtení zajásali, už jsem nemohla zapírat návštěvu plzeňského pivovaru. Ani vám nemohli dospat. Přiznám se, že jsem tuto atrakci vynechala a raději se věnovala přípravě dětských soutěží, které byly naplánované na sobotní odpoledne. To však trochu předbíhám událostem. V pátek jsme se pochopitelně sešli u táboráku, kterému předcházelo promítání filmů s našimi miláčky a tudíž i toho svého jsem si moc neužila, stále jen vysedával před plátnem. Hlad je však dobrý kuchař i holub, tak se mi za pár hodinek vrátil zpět do chatky patřičně hladový. Pak jsme šli konečně k táboráku, kde bylo do ranních hodin veselo, ostatně jako obvykle.

V sobotu po snídani, jsme v deset hodin vyrazili na spanilou jízdu. Několik kachen s foto jeptiškami zahajovalo spanilou jízdu a za ně se postupně řadily další a další krásné vozy naší značky, poslední bylo v koloně čtyřicáté deváté. Dovedete si jistě představit, jak jsme tentokrát měli dlouhou kolonu a že jsme patřičně rozproudili tep plzeňských ulic. Spanilá jízda končila v prostorách pivovaru a většina z nás šla z úporného vedra do sklepení plzeňského pivovaru. Přiznám se, že jsem se dost těšila do zoo, kam jsme vyrazili po prohlídce pivovaru. Opět v koloně ulicemi Plzně jsme dojeli k zoo.

Před zoo všichni, kdo měli zájem, i dospěláci, dostali k vyplnění malý testík o zvířátkách. Ten měli všichni za úkol vyplnit a po příjezdu do kempu odevzdat ke kontrole. Ač bylo vedro k padnutí v zoo bylo skvěle. Nejvíce se nám líbil dinopark, kde byli dinosauři foto skoro v životní velikosti a my jsme si připadali jako úplně malí a neviditelní. Snad největší radost měli děti, ty si na dinosaury i sáhly a vyfotily se v tlamě hrozného fotosauruse, jednoho z největších masožravců doby křídové. Do kempu jsme dorazili na 17 hodinu a našli všechny ostatní vesele skotačit ve vodě. A tak jsme pokračování dětských soutěží nechali na pozdější a chladnější hodinu. Před recepcí byla uspořádána výstavka našich miláčků a my všichni jsme ty nejkrásnější kousky byli obdivovat. Bylo to opravdu krásné a máme se čím pyšnit.

I přes hrozné horko jsme dětské soutěže uspořádali a děti si střídavě hrály a střídavě plavaly a tak bylo veselo až do večera. Večer byl opět připraven táborák a hlavně bojovka. Na tu se děti moc těšily a ač byly trochu horší podmínky, přece jen bojová noční hra proběhla. Unavené děti šly konečně do chatek a to už bylo dost po jedenácté hodině a dospělci se mohli věnovat ohni, kde se čas opět zastavil a my šli spát se zpěvem ptáků. Neděle byla v duchu balení a vyklízení chatek a hlavně konečně výsledky soutěží byly na světě.

Vyhlášení bylo před polednem a jak to dopadlo:
 1. místo - Kuba Vítek - 520 TB
 2. místo - Viktor Vítek - 530 TB
 3. místo - Ondra Síč - 550 TB
 4. místo - Honzík Havránek - 610 TB
 5. místo - Lenka Čermáková - 660TB
 6. místo - Adam Fresl - 670TB
 7. místo - Michal Hejda - 680TB
 8. místo - Tomáš Novotný - 690TB
 9. místo - Lukáš Novotný - 700TB
 10. místo - Martin Kozlík - 810TB
 11. místo - ruku v ruce obsadili Petr Čuhel a Soňa Čermáková - 820 TB,
 12. místo - Jakubovi Schrothovi - 890 TB
 13. místo - Radek Petřina - 900TB
 14. místo - Lenka Schillerová - 910TB
 15. místo - Tomáš Čuhel - 940TB.
foto

V průběhu předávání cen do kempu zavítala regionální televize ZAK a tak jsme ještě jednou shromáždili autíčka před recepci a vesele jsme se před kamerou předváděli(krátký příspěvek odvysílala ještě ten den TV Prima v hlavních zprávách). No a pak už jen balení a loučení a smutné pohledy a začali jsme se rozjíždět domů. Co dodat na závěr? Sraz se velmi zdařil a to hlavně zásluhou Plzeňáků, kteří sraz výborně připravili, proto jim tímto moc děkuji. Děkuji za krásné a příjemné chvíle, děkujeme Vám za celý víkend. Jinak Vám všem přeji krásně prožité dovolené, dětem slunečné prázdniny a všichni se při-jeďte pobavit na podzimní sraz.

Ahoj všem
Milena"Jarní sraz 2007" - II.

slovem a obrazem

Jako každý rok pořádal První citroen club Praha jarní sraz. Tentokrát jsme si vybrali metro-poli Západočeského kraje, Plzeň. Na okraji tohoto města je v těsné blízkosti Boleveckého rybníka slušně zařízený kemp Ostende.

Připravili jsme pro účastníky srazu program, který byl sice dost časově náročný, ale zvládnutelný.

V pátek po 15hodině se začali sjíždět první účastníci. U těch, kteří si včas objednali ubytování nebyl problém, nepatrné zdržení bylo u těch, co to nechali na poslední chvíli. Snažili jsme se udělat vše pro to, aby vše dobře dopadlo, což se podle nás podařilo. foto

Večer se posedělo u ohně. Pepa Miléř a Luboš Hůla zajistili promítání krátkých filmů z různých srazů: 50. výročí DS 2005, Euro Citro Leman 2006, Ranná 2006, Národní Francouzský sraz 2CV 2007.

V sobotu jsme se před 9hodinou začali seřazovat na poměrně krátkou spanilou jízdu, která vedla z kempu do Plzeňského pivovaru, kde byla objednána prohlídka. Této jízdy se zúčastnilo asi 49 aut vč. 5 jeptišek. V pivovaru jsme byli seznámeni, jak se součastnou výrobou zlatavého moku, tak s klasickou výrobou ve sklepích, které jsou až 21m pod zemí s teplotou 6,5°C. Prohlídky se zúčastnilo 72 osob.

foto foto

Po prohlídce pivovaru jsme se přesunuli do Plzeňské ZOO. Tento přesun už nebylo možné zajistit tak, abychom jeli v jedné koloně, přesto se nás ještě dost zúčastnilo jízdy přes plzeň-ské náměstí. Prohlídky ZOO se zúčastnilo 65 dospěláků a 32 dětí. Pro děti byla tato prohlídka dost důležitá, protože dalším programem byly dětské soutěže a jedno z témat byla právě Plzeňská ZOO. Po návratu zpět do kempu jsme uspořádali přehlídku vozů Citroen. Několik přislíbených typů, které se této výstavy mělo zúčastnit z různých důvodů nedorazilo: 15 SIX, GSA, HY. Přesto tato výstava byla slušně obsazená: C6 1931, několik DS a 2CV, AX, BX, CX, XM, VISA, C15, C35, XANTIA, C5, C4. Na tuto výstavu se přišlo podívat poměrně dost lidí, kteří procházeli okolo na písečnou pláž. Nesmím také zapomenout na členy Plzeňského Veterán clubu, které jsem o této akci informoval a kteří se nezapomněli zúčastnit. Večerní program byl v duchu předešlého večera. Posezení u ohně, promítání krátkých filmů, hra na kytaru a zpěv, o kterou se postaral Robert. V neděli okolo 10 hodiny nás navštívila Plzeňská televize ZAK. Byla natočena krátká repor-táž za přítomnosti Fantomase a čtyř jeptišek, která byla vysílána hned v neděli 10.6. v hlavní zpravodajské relaci na Primě a v pondělí na regionálním vysílání ZAKu.

foto foto

Tohoto srazu se zúčastnilo rekordně 108 osob, 51 vozů Citroën zastoupeno: 1 x C6F 1931, 4 x DS, 6 x 2CV, 1 x VISA, 1 x C3, 1 x C4, 2 x C5, 2 x SAXO, 2 x AX, 5 x BX, 6 x CX, 10 x XM, 7 x XANTIA, 1 x C15, 1 x C35, 1 x BERLINGO. Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se srazu zúčastnili a doufám, že byli se srazem spokojeni.

foto foto foto


Též děkuji všem, co se podíleli na jeho přípravě. Teď už se těšíme na podzimní sraz.Karel Pálek + Plzeňané a Šumaváci

zpět na začátek