První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha
Úvod Naše srazy Jiné srazy Aktuality Kontakty Odkazy Fotogalerie Chat Kronika
Úvod
Naše srazy
Jiné srazy
Aktuality
Kontakty
Odkazy
Fotogalerie
Chat
Kronika

Intensys-cz
Pro volnou chvilku

Nejlepší na plešaté hlavě je, že slyšíš sněhové vločky.
Anketa
Miniaplikace
Počasí
počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

Reklama
Zde může být upoutávka třeba na Vás, Vaše www a pod. ...

"Podzimní sraz 2006"

15.9. – 17.9. 2006 v areálu autokempu Kristýna „Jiránek“.

Autokemp najdeme v Hrádku nad Nisou, 500 m od hraničního přechodu se SRN a Polskem. Je to klidný rodinný kemp, který je vzdálen 150 metrů od jezera Kristýna. Jezero je zatopený lignitový důl, se širokým sportovní využitím. Návštěvníci autokempu Kristýna „Jiránek“ mají vstup do jezera zdarma. V areálu autokempu Kristýna jsou restaurace s možností teplého jídla.

Součástí kempu je 14 chatek s možností ubytování 4 až 8 osob podle jednotlivých požadavků. Cena za nocleh a jednu osobu je 150,- Kč, nejmenší počet lůžek jsou čtyři, tedy 600,- Kč za chatku obsazenou částečně nebo budou-li obsazeny všechny čtyři lůžka. V základním vybavení chatek je, kromě postelí, kuchyňská linka a lednice, vnitřní i venkovní sezení a lůžkoviny. Za příplatek 150,- Kč na den je možnost zapůjčení vařiče, nádobí, rádia nebo televize. Takto vybavená chatka by v provedení čtyřlůžkovém vyšla na 900,- Kč na noc. Dále máme k dispozici ubytovnu se třemi 6-8 lůžkovými pokoji. Cena je stejná jako u chatek, tedy 150,- Kč za noc na osobu.

K dispozici jsou ještě 3 karavany se čtyřmi lůžky a 2 karavany se dvěmi lůžky. Cena je stejná jako u chatek.

V areálu je možnost postavit stan za poplatek 40,- Kč na noc a 60,- Kč na osobu. Součástí kempu je sociální zařízení, společenská místnost, ohniště i malý obchod, s možností objednání čerstvého pečiva ke snídani.

V areálu mohou být psi za poplatek 60,- Kč na den.

Prosím objednávejte chatky u pana Miléře a plaťte zálohy s udáním počtů účastníků včetně dětí. Záloha na osobu je 200,- Kč.

Připravujeme spanilou jízdu a jízdu zručnosti. Pro děti pochopitelně soutěže a večerní bojovka. Doufáme, že máme objednané i teplé počasí, abychom si užili krásnou vodní plochu a třeba i plážový volejbal. Všechny Vás srdečně zvu na podzimní sraz.

Nezapomeňte si sebou vzít dobrou náladu a malované slony, ať můžeme hodnotit Vaše výtvory.

Krásné prázdniny Milena


Přidáno dne 1.10.2006

Ahoj všichni, tak jsem se rozhodla Vám napsat pár řádků ke srazu.

Jako vždycky, když se na něco ohromně těším, vše se začne vesele komplikovat. Tak letos se to opravdu vydařilo. Právě v den, kdy jsme měli vesele vyjet, jsem nastoupila v osm hodin ráno na resekci zubů. Výborný začátek srazu. V devět hodin jsem vylezla pěkně zpracovaná a bolavá. Pochopitelně na sraz musel řídit táta, protože můj stav byl fakt trochu divný a těžko bych vysvětlovala našim bdělým policistům, že jsem indisponována. Dorazili jsme do Liberce s patřičným zpožděním a to jsme byli objednáni na technickou kontrolu. Kačenka ji měla propadlou. Na technickou pochopitelně vyrazila mamka. Nedlouho na to dostal taťulda vynadáno, protože zapomněl zkontrolovat mlhovku a ta nesvítila. No technickou jsme zdárně zdolali a mohli dorazit na sraz.

Počasí nám přálo, sluníčko s námi jelo už od Mladé Boleslavi a nezklamalo ani za Libercem. Ba i večery byly teplé a kemp se pomalu plnil. Pravda trochu problémů s ubytováním bylo, ale to se vše včas vyřešilo a všichni ti, kdo dorazili včas se mohli výborně najíst na pláži u jezera. Brácha se i koupal společně s ostatníma. Mě sice do vody nedostaly, ale všichni svorně tvrdili, že jim je teplo, i když se klepali jako o závod. Večer jsme pochopitelně přistáli u táboráku a tam vydrželi hulákat až do rána. Z místa, kde jme pobývali, vypadaly postavy sedící a zpívající kolem ohně jako z knížečky „Hoši od bobří řeky“. Oheň plápolá, nocí se ozývají písně a smích. Krásná idylka. Ráno jsme měli objednány čerstvé rohlíky a mléko a pak hurá do akce.

Tentokráte jsme pořadí akcí trochu pozměnili, nejdříve dětské soutěže. Tentokráte jsme zpracovávali otázky z Harryho Pottera druhého dílu a zjistila jsem, že toho moc nevím. Asi jsem nedávala pozor. Kolem půl jedné to všechno vypuklo. Narovnali jsme autíčka a vyrazili v koloně na dožínky. To už jsem pochopitelně seděla za volantem svého autíčka a pyšnila se, jak jsem si ho nechala zvelebit. Mám totiž na kapotě velikého delfína a celé autíčko v nové černé barvě. Interiér je trochu poopravený, ale zatím mi to stačí. Ale zpět k jízdě. To byla délka, té naší kolony. Všichni jsme jeli až pod Hrádek na dožínky. Tam jsme dostali na každé autíčko číslo a čekali jak soutěž o Miss Citroën dopadne. Dožínky byly skvělý, hlavně se tátovi a myslím, že nejen jemu, líbila lidová cena grilovaného prasátka, u kterého byla docela fronta. Hrály nám country kapely a děti si hrály, skákaly a smály se na celé kola. Docela i něco vyhrály a tak byly spokojené. Povozili jsme se na koníčkách, viděli kombajn v živé velikosti a já jsem v něm i seděla. Byl to výhled trochu z ptačí perspektivy, ale při cestě na zem jsem ani neupadla, což jsem se sama divila. Rozjížděli jsme se něco po čtvrté odpoledne.

V kempu byly již připraveny další soutěže a tentokráte i pro ženy. Testovali jsme jejich kuchařské umění a musím říci, že všechny obstály na výbornou. Děti si hrály a plnily úkoly a mezi tím se hodnotily soutěže. V podvečer bylo vyhodnocení. Musím napsat, že mě Bartoňci docela dostali. Michal hlásil pořadí v Miss Citroën a nejdříve mě rozesmál Pepa Šimek, který měl hroznou radost, že se svou visou je na desátem místě a pak šlo pořadí nahoru. Já jsem se svým mazlikem dostala třetí místo a litrovou francovku. Přišlo mi to hrozně k smíchu, až jsem zapomněla na stehy v puse a z prominutím, mě „huba“ začala bolet, jako pes, až mě vyhrkly slzy. Nevěděla jsem co mám dřív skovávat, jestli oteklou tvář s monoklem pod okem nebo slzy, které mi kanuly z očí. Prostě jsem byla úplně hotová. Naštěstí Michal četl druhé místo a já se trochu uklidnila. To získala kachna Hurychů a musím přiznat, že s těchto účastníků srazu měla máma asi největší radost (prý se několik let neviděli a bylo to docela dobré shledání).

No a největší radost měl můj táta, když vyhrál první místo. Tedy on ne, jeho vyblejskaná kachna s rukou z kufru. No a pak se hodnotili malovaní sloni. To vám teprve byl oříšek, všechny krásní a vydaření sloni. No a zase táborák a hoši od bobří řeky a večer bojovka. To byl oříšek pro Pepu Krásu, proto že v tomto lese bylo opravdu obtížné připravit trasu. Ale jako každoročně to zvládl na jedničku a děti vyrazily se bát do lesa. Vrátily se nám všechny a pochopitelně našly i poklad a dostaly cenu za odvahu.

Na neděli zbylo již jen zakončení a krásné fotky autíček a předávání cen, ale to už uvidíte na našich stránkách a také jak to slušelo děvčatům v jejich vyhraných šatičkách. Už toho nechám a dám slovo mámě, ta vám napíše, jak všechno dopadlo.

Mějte se pěkně
Milena D. ml.

Milenka se trochu rozpovídala a tak já jen v krátkosti. Děkuji všem, kteří jste dorazili na sraz a doufám, že se ve stejné a větší účasti sejdeme i na jarním sraze. Já už pilně studuji další díl Harryho a vyhlížím ceny.

A teď k pořadí:
Miss Citroën :
 1. místo – zelená kachna Milan Dovrtěl s 16 hlasy
 2. místo – žlutá kachna Hurychů s 11 hlasy
 3. místo - Ax Milena Dovrtělové s 9 hlasy
 4. místo - ID (Pálek), BX (Beran) GS (Dvorský) se 7 hlasy
 5. místo – C5 (Šerber) a DS (Neruda) s 6 hlasy
V soutěži žen obsadila :
 1. místo Marcela Kulichová a Hana Miléřová (3 Tb)
 2. místo Míla Železná (4Tb)
 3. místo obsadila Lída Šerberová a Věra Bartoňová (6Tb)
 4. místo Jana Nerudová a Věra, Jana Beranová a Blanka Erlebachová (7Tb)
 5. místo Martina Síčová a Věra Dvorská ( 8Tb)
V dětské soutěži Harryho Pottera obsadil ve věkové skupině 10 -12 let :
 1. místo Viktor Vítek s 0 tb
 2. místo Michal Dovrtěl s 4 tb
 3. místo Soňa Čermáková s 9 tb
 4. místo Schillerová Lenka s 12 tb
 5. místo Jan Havránek s 15 tb
Ve věkové skupině 7 – 9 letých :
 1. místo obsadila Kačka Mašková s 4 tb
 2. místo získal Jiří Trojan s 10 tb
 3. místo obsadil Kuba Schroth s 13 tb
 4. místo Josef Malý se 14 tb
 5. místo obsadily se 17 tb David Hurych, Lucka Pitrová, Ondra Pitra a Ondra Síč.

Nejdůležitější soutěží na tomto sraze byla soutěž o nejkrásnějšího slona. Musím napsat, že hodnocení této soutěže bylo opravdu náročné a tak všichni děti dostaly cenu. A jen pro úplnost napíši počet získaných hlasů na slony. Nejvíce hlasů a to 22 dostal slon Honzíka Havránka, 20 hlasů dostal slon Jirky Trojana, 18 hlasů obdržel slon Viktora Vítka, 17 hlasů dostal slon Míši Trojanové, 16 hlasů získal slon Nikolky Bartoňové a Markétky Bartoňové, 14 hlasů dostal slon Kuby Vítka, 13 hlasů slon Bětušky Vítkové a Míši Srbové, 12 hlasů získal slon Michala Dovrtěla a Lenky Schillerové, 11 hlasů dostal slon Kuby Schrotha a Elišky Trojanové a 9 hlasů slon Tomíka Tláskala.

No tak to je vše.

Přeji Vám všem krásný podzim
ahojky Milena

Několik fotografií ze srazu.
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

zpět na začátek