První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha
Úvod Naše srazy Jiné srazy Aktuality Kontakty Odkazy Fotogalerie Chat Kronika
Úvod
Naše srazy
Jiné srazy
Aktuality
Kontakty
Odkazy
Fotogalerie
Chat
Kronika

Intensys-cz
Pro volnou chvilku

Motorkar se sajdkarou vezme stopare. Kali to pekne fofrem a klukovi je na
sajdce pekna zima, tak mu chlapek poradi, aby si dal bundu zapinanim dopredu,
ze mu pod ni nebude tak foukat. Po chvili jizdy si najednou chlapek vsimne, ze
je sajdkara prazdna. Tak to rychle otoci, aby zjistil, kde stopare ztratil. O
par zatacek zpatky najde chudaka na zemi obklopeneho davem cumilu, z nichz
jeden povida:
"Kdyz jsme ho nasli, jeste dychal. Zkusili jsme mu narovnat hlavu, ale to uz
neprezil."
Anketa
Miniaplikace
Počasí
počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

Reklama
Zde může být upoutávka třeba na Vás, Vaše www a pod. ...

Podzimní sraz 2007 ve dnech 14.9. – 16.9.2006

Podzimní sraz klubu se bude konat 14. - 16. září 2007 a tentokráte se vydáme za Jičín, do chatové osady Lužany. Z Jičína směr na Hradec Králové, po silnici číslo šestnáct na Novou Paku, na kruháku směr Lázně Bělohrad a vlevo do kempu k velkému rybníku.

Chatky jsou čtyřlůžkové, dvojího typu :
  • čtyřlůžkové s palandami (cena těchto chatek je 80,- Kč za lůžko na den a 10,- Kč za zapůjčení lůžkovin, tedy 90,- Kč na osobu a den)

  • čtyřlůžkové chaty s podkrovím, kde v příze-mí jsou dvě lůžka a v patře také dvě lůžka (cena těchto chatek je 100,-Kč na lůžko na den a 10,- Kč za zapůjčení lůžkovin, tedy 110,- Kč na osobu a den).
V obou typech chatek jsou k dispozici ledničky.

Umyvárny, sprchy i sociální zařízení jsou dostupná a otevřená celý den. Naši plechový miláčci mohou stát vedle chatek, stanů či karavanů a zaplatíme za ně 25,-Kč na den. Můžeme sebou přivést i kočičky a pejsky za poplatek 25,- Kč na den.

Ceny za stany a karavany jsou k dispozici společně s fotogalerií kempu a okolí na www.luzany.cz a pod názvem autokemp.

V areálu je kromě obchodu v provozu i restaurace, kde se můžeme stravovat celý den indi-viduálně. Ceny zde jsou velmi dobré (cena smaž.sýra s hranolky a oblohou 79,- Kč, plněný bramborák 79,- Kč, hotovky se pohybují kolem 60,- Kč, palačinky 50,- atd).

Jediné co by pro nás bylo docela výhodné je, že jsem domluvila pro případně zájemce sobotní a nedělní snídani, kdo by měl o tu-to službu zájem musíme počty nahlásit do pondělí 10. září 2007.

K tábořišti patří přilehlé parkoviště a tak bude pro vás připravena minimálně jízda zručnosti. Na tento sraz vyhlašujeme soutěž „O nejlepší interiér našich miláčků“, tak se všichni připravte. Kromě těchto soutěží bude spanilá jízda „Někam“ a „Odtamtud“ pojedeme motoristickou soutěž podle itineráře zpět do kempu. Tak natankovat a dorazit. Jinak se hlaste u Pepy Milíře a blokujte chatičky. Během týdne budu mít rozmístění chatek a můžete objednávat. Prosím do objednávky nahlaste počet dospěláků a dětí, případné snídaně na sobotu (neděli upřesníme na místě) a zaplaťte zálohu ve výši 200,- Kč na osobu, hlaste se do 8.září 2007.

No tak to už snad bude všechno a já se na Vás budu těšit a ještě něco vymyslíme dětem. Milena


"Podzimní sraz 2007"

slovem a obrazem

Náš sraz se tentokráte konal v auto-kempu Lužany u Jičína v termínu 14. až 16. září 2007. Docela jsem měla obavy, když jsme pozorovala předpověď počasí na náš víkend, ale stále jsem věřila, že jsme vybrali a objednali to nejkrásnější počasí právě na tento víkend. Na sraz jsem společně dorazili už dopoledne a musím říci, že jsme přivezli skvělé počasí. Sluníčko svítilo a hřálo, vyrojilo se spoustu komárů a vos a také nás nějaké vosy ulovily, ale pátek byl skvělý. Než jste se začali sjíždět do kempu prohlédli jsme si celé okolí a v rybníku u kempu jsme krmili malou vydru. Ta potvůrka si brala rohlíky s ruky a bavila svými kousky celé okolí. Sjížděli jsme se do pozdních nočních hodin, jako poslední tentokráte dorazil Ruda Ulrych a kachnou a podvalem a C4 a to kolem půlnoci. C4 čeká na nadšence, který by ji postavil. To už byla živá zábava kolem táboráku a písničky zněly údolím až k lesu.

Pochopitelně v sobotu bylo trochu horší vstávání, ale na desátkou to zvládli všichni. Trochu se nám počasí zkazilo, ale všichni jsme doufali, že to přejde. Opravdu se počasí v průběhu dne trošku umoudřilo, jen nám trochu foukalo ze strnišť, ale to se dalo vydržet.

foto

Na sraz v průběhu víkendu dorazilo 64 značkových vozů. V deset po zahájení srazu jsme se připravili na spanilou jízdu. Měli jsme připraveno docela dost akcí, tak jsme na trasu vyrazili již v půl jedenácté. Řadili jsme se v kempu a po druhé za hlavní silnicí směr Dřevěnice. Všichni se drželi prvních kachen, jen cx-áři poslouchali trochu špatně a odbočili jinam. Tak jsme o trochu déle blokovali silnici na Dřevěnici. Spanilá jízda byla opravdu spanilá, sportovci přestali hrát a s úžasem hleděli na dlouhou kolonu 49 krásných citroënů. Lidé vybíhali z domů a vykláněli se z oken, aby jim nic neušlo.

foto

Kachny na začátku kolony prováděly psí kusy a všichni troubili a halekali. Byla tu úžasná podívaná, naši miláčkové jeli v tak dlouhé řadě, že jsme měli první vůz ve vesnici Soběraz a poslední ještě v Radimy. Jen se nám někde zapomněl Pepa, nějaká malá porucha ho zdržela někde cestou, ale do Železnice na náměstí trefil. Po příjezdu na náměstí do Železnice jsme ve dvou velkých skupinách navštívili místní muzeum a kolem půl druhé jsme začali startoval motoristickou soutěž.

Na start soutěže se postavilo 30 posádek a věřte nevěřte do cíle přijeli všichni. Soutěžní úkoly plnily posádky v celku dobře a o pořadí rozhodly jen časy. Špatně spočítaný čas příjezdu do cíle zamíchal pořadím. Rozhodčí soutěže byli nuceni udělit šesti posádkám diskvalifikaci, a to hlavně proto, že nesplnili zadání a nevyplnili jízdní výkaz. Škoda většinou měli odpovědi na otázky dobře, jen malá nepozornost (v některém případě i trocha zbytkového alkoholu) je připravila o pořadí, tak snad příště.

A jak posádky dojely do cíle? První místo obsadili cx-áři s 210 TB, druhé manželé Tláskalovi s Vojtíškem s 250 TB, třetí místo obsadil Jirka Klimeš s 280 TB, čtvrté manželé Vítkovi a dětmi a 310 TB, pátou příčku získali manželé Čermákovi s 340 TB, na šestém místě dorazily tři posádky se ziskem 410 TB manželé Hůlovi, manželé Novákovi a Milena Dovrtělová, sedmí dojeli manželé Pitrovi s dětma a 510 TB, osmé místo obsadila posádka Rudy Ulrycha s 570 TB, deváté místo posádka Fajtových s 600 TB, na desátém místě projela cílem posádka Čermákových s 610 TB, jedenácté místo obsadila další posádka Čermákových s 650 TB, dvanácté místo získali manželé Valtrovi s 660 TB, třinácté místo posádka Havran – Kosíková s 680 TB, čtrnácté místo si rezervovala posádka Valvody s 730 TB, v těsném závěsu posádka J.Růžičky s 740 TB a patnáctým místem, a další posádky dojely s nejmenšími rozdíly v trestných bodech, posádka Roman Burget, Michal Bartoň, Čuhelovi, Petr Beran, Dovrtělová - Muž, Šimek - Šustera a Kloudovi.

Všem, kteří se odhodlali vyrazil na trasu přejeme další úspěchy. Po motoristické soutěži byli připraveny soutěže pro ženy a děti. Ženy tentokráte odpovídaly na otázky kulinářské a musíme prásknout, že i někteří zástupci silného pohlaví se zúčastnili. Dětem jsme připravili soutěž o ročníková vysvědčení Harryho, Hermiony a Rona. Děti běhaly do pozdních odpoledních hodin a plnily úkoly, aby dostaly certifikát Školy čar a kouzel v Bradavicích Luňanech. Na cestách dětské soutěže jsme se objevili i zástupci dospěláků, ale pravdou je, že děti mají Harryho Pottera přečteného lépe. Pochopitelně nesmíme zapomenout na bojovou hru, kterou tentokráte připravovali manželé Železní a i tentokráte se vydařila. Děti se docela bály a bála se i moje sestra, která po letech šla bojovku. Strašidla byla na každém kroku, jenom nám někde na cestě zůstal mimozemšťan a doufám, že příště dorazí včas. Po bojovce konečně děti zalezly do postýlek a dospělci opět spokojeně usedli k ohni. Musím touto cestou poděkovat komisařům soutěže, Miladě, Markétě, Michalovi, Šárce i Lubošovi, že se mnou do pozdních hodin počítali a počítali výsledky. Nesmím zapomenout ještě na jednu soutěž, která v průběhu soboty proběhla. Byla to soutěž o „nejkrásnější interiér auta“. Do soutěže se přihlásilo celkem 26 interiérů aut. Jak to dopadlo. První místo obsadila modrá kachna Markéty Ponč-Ulrychové s 13 hlasy, druhé místo kachna Markéty Bartoňové s 11 hlasy, třetí místo kachna Pepy Milíře a jedenáctka Michala Zlámala, čtvrté místo kachna Milana Dovrtěla, xm manželů Šerberových a cx Kandlera s 6 hlasy. Ostatní vozy obdrželi minimum hlasů nebo žádný.

foto

V neděli jsme se probudili do krásného a slunného dne a po rozdání cen a určení termínů srazů na příští rok, jsme se postupně rozjížděli domů. Myslím, že se nám tento sraz vydařil a moc se už na vás těším v příštím roce.

Jinak nezapomeňte zaplatit členské příspěvky, jinak nebudete mít informace o dění v klubu. Pepa Miléř čeká jen na Vás.

Srazy v příštím roce :

Jaro - 13. až 15.června 2008
místo - bude upřesněno


Podzim - 12. až 14. září 2008
místo - Lužany u Jičína


Tak Vám ještě jednou děkuji za účast a doufám, že příště nás bude ještě víc. Mějte se moc fajn a krásné babí léto.

foto

Milena

zpět na začátek